Dieta online

Jeśli jesteś zapracowany, cenisz sobie wygodę, nie masz czasu na tradycyjną wizytę lub jesteś z innego regionu, a chciałbyś z moją pomocą zadbać o swoje zdrowie przygotowałam dla Ciebie specjalną ofertę:OPIEKĘ DIETETYKA ON-LINE!


JAKIE SĄ KORZYŚCI WSPÓŁPRACY ZE MNĄ?

- otrzymujesz ode mnie indywidualny plan żywieniowy, który dopasowany jest do Twojego zapotrzebowania, stanu zdrowia, trybu życia
- plan żywieniowy opracowany jest w taki sposób, aby nic się nie marnowało, a dania które wymagają większego nakładu pracy przygotowywane są na 2-3 dni. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz swój cenny czas i pieniądze.
- dodatkowo do każdego planu żywieniowego dołączam listę zakupów oraz przepisy na dania
- proponowane przeze mnie dania są proste i szybkie, nie musisz być najlepszym szefem kuchni, aby je przyrządzić
- plan żywieniowy opracowany jest z uwzględnieniem Twoich preferencji, nie znajdą się w nim nielubiane przez Ciebie produkty
- plan żywieniowy przygotowany jest przez dyplomowanego dietetyka i zawiera szczegółowe wskazówki, nie jest szablonową dietą
- podczas trwania naszej współpracy jesteśmy w kontakcie jeśli tego potrzebujesz
- możesz liczyć na moje wsparcie w dążeniu do wyznaczonego celu


JAK ZAMÓWIĆ PLAN ŻYWIENIOWY???

Napisz do mnie na adres: posmakujzdrowia@gmail.com lub wyślij wiadomość na facebook'u.

Po wysłanym przez Ciebie zgłoszeniu na Twoją skrzynkę prześlę Ci formularz, który będzie mi potrzebny do opracowania dla Ciebie planu żywieniowego. 
Po ustaleniu szczegółów i otrzymaniu od Ciebie przelewu rozpoczynam pracę nad dietą.  


ILE TO KOSZTUJE?

Mogę zaoferować Ci:
7- dniowy plan żywieniowy 100 zł
14- dniowy plan żywieniowy 150 zł
21- dniowy plan żywieniowy 220 zł
28- dniowy plan żywieniowy 280 zł 

Oferta DLA PAR- jeśli Twój partner/partnerka ma ochotę stosować dietę razem z Tobą, chcecie gotować to samo mam dla Was rabat- możesz zamówić dla Niej/Niego plan żywieniowy z 25% rabatem od ceny podstawowej (dieta dostosowana jest do zapotrzebowania- inne porcje). 

Przez cały okres trwania diety jesteśmy w stałym kontakcie on-line w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb.


JAKIE BADANIA WYKONAĆ PRZED ROZPOCZĘCIEM DIETOTERAPII? 

Zachęcam Cię do wykonania następujących badań przed opieką dietetyczną, lekarz rodzinny powinien skierować Cię na nie bez problemu: morfologia, lipidogram: cholesterol całkowity, LDL, HDL, trójglicerydy, glukoza oraz insulina na czczo, TSH, GFR, AspAT, ALT.
Jeśli jednak nie posiadasz badań i nie chcesz ich wykonać pamiętaj, iż plan żywieniowy może być nie adekwatny do Twojego stanu zdrowia.POSMAKUJ ZDROWIA RAZEM ZE MNĄ!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz