Jak szybko schudnąć?


„Jak szybko schudnąć”? To pytanie zadaje sobie coraz więcej osób szczególnie gdy robi się ciepło i pozimowe ciałko trzeba wcisnąć w letnie ubrania, przed ważną rodzinną uroczystością bo przecież trzeba się pokazać dawno niewidzianej kuzynce, przed sylwestrem aby zmieścić się w piękną sukienkę po świątecznych obżarstwie.
Gazety, Internet, telewizja aż huczą od „cudownych” diet, które pozwolą w ekspresowym tempie pozbyć się tych zbędnych kilogramów. Na rynku istnieje pełno magicznych kapsułek, tabletek i suplementów, które jak za sprawą magicznej różdżki obiecują schudnięcie. Czytając tytuł tego artykułu pewnie spodziewasz się również odpowiedzi na to pytanie. Ale niestety szybko się nie da.. Pewnie trochę się teraz wkurzasz, że straciłaś swój czas na czytanie tego wstępu, ale poczekaj i przeczytaj do końca.
Powiedzenie „co nagle to po diable” jest tutaj w punkt. Niestety tak jak nie przytyło się w kilka dni, tak samo szybko nie uda się zrzucić tkanki tłuszczowej. Jeśli nawet po drastycznych dietach spadają kilogramy to bardzo szybko wrócą i to z nawiązką. Najczęściej jednak to zmagazynowana w organizmie woda lub w najgorszym wypadku zmniejsza się ilość mięśni.
Ludzki organizm jest trochę jak chytry lis. Jeśli nie dostarczymy mu odpowiedniej ilości energii „ nie odda” tkanki tłuszczowej, przestawia się na tzw. tryb oszczędny i magazynuje wszystko co możliwe. Niestety szybko i skutecznie się nie da. A jak odchudzić się skutecznie? Znam na to receptę. Zamów indywidualny plan żywieniowy lub umów się na wizytę w poradni.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza